Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej

  • Contractor
  • Warsaw, Mazowieckie, Poland
  • TBD USD / Year
  • Michael Page profile

  • Job applications may no longer being accepted for this opportunity.

Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta po podpisaniu umowy deweloperskiej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper mieszkaniowy, który od wielu lat realizuje projekty mieszkaniowe na terenie Polski oraz w miastach regionalnych.

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa klienta po sprzedaży mieszkania
  • Przygotowywanie dokumentacji do ubiegania się o finansowanie przez Klientów
  • Bieżące monitorowanie płatności Klientów
  • Przeprowadzanie procesu wprowadzenia zmian aranżacyjnych w lokalach
  • Tworzenie oraz weryfikacja aneksów, protokołów, pism dla klientów
  • Wprowadzanie danych do CMR oraz weryfikacja ich poprawności

Profil kandydata

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości mieszkaniowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office
  • Duża kultura komunikacyjna, umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu
  • Mile widziana dobra komunikacja w języku angielskim

Oferujemy

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole służącym pomocą i otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Możliwość uczestniczenia w nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością rozwoju
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

To apply for this job please visit www.aplitrak.com.

Job Notifications
Subscribe to receive notifications for the latest job vacancies.