Semi Senior Auditor

  • Full Time
  • Agia Paraskevi, Attiki, Greece
  • TBD USD / Year
  • AS Network profile

  • Job applications may no longer being accepted for this opportunity.

AS Network

 Το δίκτυο του AS Network ζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της Audit Services A.E.:

Auditor Semi Senior

(Κωδ. AD_SS2022)

Ο/Η υποψήφιος/α, θα έχει την ευκαιρία αλλά και τις προοπτικές, για ανάπτυξη ως μέλος μιας από τις πιο έμπειρες ομάδες Ορκωτών Ελεγκτών Λογιστών στην Ελλάδα.

Κύριες Αρμοδιότητες:

Ο/Η υποψήφιος για τη θέση θα συμμετέχει ενεργά και θα υποστηρίζει τις ομάδες ελέγχου στη διαδικασία των τακτικών και φορολογικών ελέγχων εταιρειών – πελατών της Εταιρείας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Λογιστικής / Οικονομικής κατεύθυνσης (ΑΕΙ/ΤΕΙ)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο (2) έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Διαδικασία ολοκλήρωσης ACCA / ΙΕ ΣΟΕΛ
  • Άριστη γνώση Η/Υ (κυρίως excel)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας

Απαραίτητες δεξιότητες:

  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ευελιξία και αναλυτική σκέψη
  • Οργάνωση της εργασίας προσανατολισμένος στους στόχους
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα
  • Εμπιστευτικότητα
  • Ομαδικότητα

Η Εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πρόσθετη Ιδιωτική Ασφάλιση, προοπτικές εξέλιξης και συνεχιζόμενη εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται να γίνουν μέλος του AS Network, μπορούν να στείλουν την αίτηση τους, αναφέροντας και τον κωδικό της θέσης AD_SS2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected], υπόψη κας Εύης Ζαμπίρα.

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν αυστηρώς εμπιστευτικά.

To apply for this job please visit www.linkedin.com.

Job Notifications
Subscribe to receive notifications for the latest job vacancies.