cropped cropped White with Bold Red Political Logo 1 3678 PR Intern

PR Intern

Hill+Knowlton Strategies

Description

Position at Hill+Knowlton Strategies

Do naszej agencji poszukujemy otwartych na nowe wyzwania osób, które wiążą swoją przyszłość z branżą PR.

Stażyści otrzymują możliwość rozwoju i stawiania pierwszych PRowych kroków w jednym z poniższych zespołów:

  • Corporate Practice
  • Public Affairs & Defence
  • New Economy Practice
  • Consumer Practice

Oferujemy:

  • 3-miesięczny płatny staż w jednej z największych i najbardziej utytułowanych agencji PR w Polsce i na świecie (wynagrodzenie: 2500 PLN przy pełnym wymiarze godzin)
  • Po zakończeniu stażu możliwość kontynuowania współpracy na stanowisku Account Assistant
  • Hybrydowy model pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze w tętniącym życiem Centrum Praskim Koneser, posiadającym bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową i wyróżniającym się unikatową architekturą
  • Program wsparcia psychologicznego

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie tekstów (min. informacji prasowych, artykułów, postów na social media) przy wsparciu przełożonego
  • Monitoring mediów i aktualnych zagadnień ważnych dla prowadzonych projektów
  • Research danych i analiza informacji
  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie komunikacją i aktualnymi trendami, znajomość kanałów social media
  • Umiejętność i łatwość tworzenia tekstów (w języku polskim i angielskim)
  • Mile widziane: doświadczenie w tworzeniu treści do mediów (tradycyjnych i online) lub na social media
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny
  • Chęć nauki i rozwoju swoich umiejętności
  • Dyspozycyjność minimum 3/5 etatu (24h tygodniowo)

To apply for this job please visit jobs.jobvite.com.

Job Notifications
Subscribe to receive notifications for the latest job vacancies.