cropped cropped White with Bold Red Political Logo 1 502 1 DevOps Engineer

DevOps Engineer

  • Full Time
  • Warsaw, Mazowieckie, Poland (Remote)
  • TBD USD / Year
  • RTB House profile

  • Job applications may no longer being accepted for this opportunity.

RTB House

Description

Jako DevOps Engineer będziesz pracował nad tworzeniem wspólnego kodu infrastrukturalnego, moitorowaniem aplikacji webowych, automatyzacją codziennych tasków oraz utrzymaniem środowiska produkcyjnego.

Twoje Zadania

  • Rozwój kodu wspólnego serwisów i aplikacji w tym: autoryzacja, logowanie, metryki, raportowanie błędów, middleware aplikacji.
  • Rozwój kodu infrastruktury (Terraform,Helm).
  • Rozwój narzędzi wspierających metodologię DevOps: dashboardów stanu aplikacji / zadań, rozwiązań GitOps itp.
  • Rozwój (budowanie/konfigurowanie/utrzymywanie) narzędzi i platformy do:
    • Uruchamiania aplikacji (na bazie Google Cloud Platform, głównie Kubernetes)
    • Uruchamiania zadań typu cron jobs (Jenkins, Argo Workflows)
    • CD – wdrażania aplikacji oraz paczek
    • CI – automatycznego testowania kodu (na bazie GitHub Actions)
    • APM – monitorowania wydajności działania aplikacji, wykrywania anomalii
    • Monitorowania błędów (Sentry)
    • Przetwarzania/przechowywania/przeglądania logów (Google Cloud Logging)
  • Dostosowywanie kodu istniejących aplikacji /jobów do wymagań w/w narzędzi.
  • Dbanie o bezpieczeństwo systemów, skalowalność, wysoka dostępność.

Nasze wymagania znajomości systemów / narzędzi:

  • Python (kod otypowany oraz asynchroniczny)
  • Linux (Bash)
  • Kubernetes
  • Docker
  • Jenkins
  • Helm

Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii:

  • Javascript / TypeScript
  • Google Cloud Platform, Google BigQuery
  • GitOps , np. Argo CD / Workflows
  • Sentry, GitHub
  • Postgres, Redis
  • Apache Kafka

Przykładowe tematy:

  • Skonfigurowanie GitHub Actions workflow dla nowego serwisu.
  • Stworzenie dashboardu pokazującego podstawowe informacje nt. pracy danego podsystemu.
  • Stworzenie mechanizmu sprawdzającego kod pod względem bezpieczeństwa (np. Dependabot).
  • Zmigrowanie serwisów z loadbalancera opartego o Nginx do Google Load Balancer.
  • Stworzyć mechanizm rotacji kluczy w zewnętrznym serwisie.
  • Wdrożyć mechanizm trasowania zapytań (Distributed Tracing).

W Zamian Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Sprzęt i oprogramowanie, jakiego potrzebujesz, np. Apple MacBook Pro lub Intel NUC + 3 monitory.
  • Licencja na IDE, dodatkowy sprzęt wg zapotrzebowania.
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii i możliwość realnego wykorzystywania ich w projekcie o dużej skali i wysokiej dynamice.

To apply for this job please visit jobs.jobvite.com.

Job Notifications
Subscribe to receive notifications for the latest job vacancies.