Aplikant radcowski / adwokacki – Młodszy prawnik w grupie M&A

  • Contractor
  • Warsaw, Mazowieckie, Poland
  • TBD USD / Year
  • KPMG Poland profile

  • Job applications may no longer being accepted for this opportunity.

KPMG Poland

Czym zajmuje się zespół?

Zespół kilkudziesięciu doświadczonych prawników. Prowadzimy obsługę transakcji zawieranych we wszystkich sektorach gospodarki przez kluczowych polskich i zagranicznych inwestorów. Kompleksowo wspieramy naszych klientów, oferując wiele usług i specjalizacji, co pozwala im sprawnie działać w zmieniającym się środowisku regulacyjnym i biznesowym.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna Klientów kancelarii, w szczególności w zakresie corporate / M&A, w języku polskim i angielskim,
  • Samodzielna praca nad powierzonymi sprawami,
  • Udział w spotkaniach z Klientami,
  • Pomoc w przygotowaniu prawnej dokumentacji transakcyjnej,
  • Współpraca z prawnikami kancelarii,
  • Udział w działaniach na rzecz rozwoju kancelarii.

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego prawniczego,
  • Doświadczenia zawodowego w pracy w kancelarii lub w dziale prawnym,
  • Roku lub więcej doświadczenia zawodowego w zakresie fuzji i przejęć (M&A),
  • Umiejętności sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami,
  • Umiejętności dogłębnego i analitycznego podejścia do rozwiązywanych zagadnień i problemów prawnych,
  • Bardzo dobrej (poziom C1/C2) znajomości języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej),
  • Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami,
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, aplikacji biurowych i systemów informacji prawnych,
  • Motywacji i zorientowania na realizowanie postawionych celów,
  • Dokładności i dbałości o wysoką jakość wykonywanych prac,
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Udział w strategicznych projektach dla największych krajowych i zagranicznych klientów,
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity,
  • Kartę MultiSport.

To apply for this job please visit skk.erecruiter.pl.

Job Notifications
Subscribe to receive notifications for the latest job vacancies.