FINANČNÍ ŘEDITEL (140. – 150.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte pozici finančního ředitele, který reportuje CEO a majiteli společnosti? Chcete být klíčovým business partner CEO a seniornímu management týmu v strategických otázkách řízení financí celé skupiny?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

FINANČNÍ ŘEDITEL (140 – 150.000 Kč)

Pracovní náplň:

* Zodpovědnost za finanční toky celého závodu, dodržování platných zákonů i procesů firmy.

* Vedení finančního oddělení.

* Neustálé rozvíjení a zlepšování procesů v oblasti controllingu a financí.

* Zodpovědnost za tvorbu budgetu pro celý závod, a to v souladu s centrální strategií zahraniční centrály.

* Tvorba pravidelných forecastů a porovnání s budgetovými předpoklady.

* Komunikace s bankami, auditory, daňovými odborníky a příslušnými úřady.

* Podílení se na rozvoji strategie se zaměřením na nejnovější technologie, digitalizaci a automatizaci.

Požadujeme:

* VŠ vzdělání ekonomického směru.

* Minimálně 5 let praxe v řízení finančního oddělení ve výrobní společnosti.

* Komunikativní angličtina výhodou.

* Zkušenosti i z dalších oblastí v závodě (výroba/logistika/nákup) výhodou.

* Výborné manažerské schopnosti, jak vést, rozvíjet a motivovat svůj tým.

* Znalosti a zkušenosti s vytvářením závodního budgetu, jeho implementace.

* Znalost finančního reportingu.

Nabízíme:

* Budete součástí top managementu závodu s možností podílet se na směřování dalšího rozvoje závodu.

* Nadstandardní manažerský balíček zaměstnaneckých výhod.

* Služební vůz.

* Vedení sehraného týmu odborníků.

* Příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu.

* Pozice vhodná pro muže i ženy.

* Místo výkonu práce: Olomouc

To apply for this job please visit www.linkedin.com.

Job Notifications
Subscribe to receive notifications for the latest job vacancies.